تماس با ما

ايران تيك سامانه ای است كه براي فروش اينترنتی برنامه های گوناگون فرهنگی و هنری ايجاد شده است. اين سامانه، امكان خريد آسان و مطمئن را براي دوستداران کنسرت، سینما و تئاتر فراهم كرده است به گونه اي كه با صرف اندكي وقت، افراد می توانند بدون عضویت در سامانه  خرید نمايند و با عضویت، از امكانات بیشتر و مکمل آن بهره مند گردند.

براي استفاده از سامانه  كافي است كه آشنایی عمومی با اينترنت و كامپيوتر داشته باشيد و نكته های خاص روند خريد را رعايت نماييد. جلب رضايت شما در كنار خريدی آسان و كارا  هدف ماست.

هشدار: لغو یا تغییر بلیت­های خریداری شده غیرممکن  است.
لطفا پیش از ورود به درگاه بانکی، مشخصات خرید خود را دوباره بررسی کنید. مواردی مانند شهر / بهای بلیت / برنامه / روز هفته / ساعت / مکان / جایگاه / سرویس انتخابی (در صورت وجود)

توجه: چنانچه در کار با سامانه با مواردی همچون  لاگین نشدن، باز نشدن صفحه برنامه­ ها، عدم نمایش سانس، عدم عضویت، باز نشدن پلان، انتخاب نشدن صندلی، وارد نشدن به درگاه بانکی و مواردی از این دست روبرو شدید، نخست مرورگر خود را به­ روزرسانی کرده و پس از آن History (تاریخچه) مرورگر را Clear All (پاک کردن همه موارد) نمایید. سپس سامانه ایرانتیک را باز کنید.


پیگیری و دریافت فایل بلیت
منوی «پیگیری خرید» یا «ورود / عضویت» را کلیک کرده، سپس کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید. (لاگین)
نام شما نشان داده می شود. با کلیک بر نام خود، منوی «بلیت های خریداری شده» برای دریافت بلیت های خریداری شده که سانس آن نگذشته (منقضی نشده) باشد و منوی «گزارش خرید» برای ارایه لیست تمامی خریدهای اخیر شما در دسترس خواهد بود.

چنانچه پرداخت شما با موفقیت انجام شد ولی به سایت بازگشت داده نشدید، احتمالا خرید شما انجام نشده است و مبلغ پرداختی به طور اتوماتیک توسط بانک به کارت شما (حداکثر تا 72 ساعت کاری) واریز می شود. در این حالت، از منوی «پیگیری خرید» یا «ورود / عضویت» حتما گزارش خرید خود را کنترل نمایید.

در صورت بروز چنین موردی، نیاز به تماس نیست!


لطفا پیش از تماس، از صفحه «پرسش های بیشتر» دیدن فرمایید.

اطلاعات تماس

info@irantic.com 36473843 - 071

شیراز / چهارراه ملاصدرا / ابتدای رحمت آباد / کوچه 26 / ساختمان سحر / طبقه یک / واحد دو


شماره تلفن سینما فرهنگ، پردیس سینمایی گلستان و مجموعه فرهنگی سینمایی هنرشهرِآفتاب در صفحه جدول اکران قرار دارد.

پیامتان را برای ما ارسال کنید

دنبال مکان ما رو نقشه هستید؟
ما اینجا هستیم